Dron UGO Fen, VGA

Ugo Fen je dron určen pro začátečníky, kteří hledají zařízení z několika funkcemi a vestavěnou kamerou. Svůj let a letecké akrobacie můžete zaznamenat pomocí vestavěné kamery VGA a nahrávat tak neopakovatelné video záběry a snímky, které se ukládají na paměťovou kartu micro SD. Díky svým m ... více
Objednací kód:23100000165
Kód výrobce:UDR-1001
Výrobce:NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem na e-shopu
Cena bez DPH:715 Kč
Cena s DPH:865 Kč
Přidat do porovnání Přidat do oblíbených

Ugo Fen je dron určen pro začátečníky, kteří hledají zařízení z několika funkcemi a vestavěnou kamerou. Svůj let a letecké akrobacie můžete zaznamenat pomocí vestavěné kamery VGA a nahrávat tak neopakovatelné video záběry a snímky, které se ukládají na paměťovou kartu micro SD.

Díky svým malým rozměrům a chráničům vrtulí je vhodný do létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostoru, či menším pokoji. Na otevřeném prostranství je jeho dosah do 100 metrů.

Model Fen umí provádět několik různých triků, jako například překlápění a rotace o 360 stupňů.

Dron je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze instalaci baterií. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 380 mAh, což zcela stačí na 7 - 10 minut letu. Tuto baterii si můžete dobíjet přes přibalený USB kabel. V balení naleznete také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu napájen bateriemi 4x AAA (nejsou v balení). Pomocí ovladače můžete měnit 3 rychlostní režimy, aktivovat překlopení o 360 °, nebo aktivovat nahrávání videa, či udělat fotku.

Tento dron poskytuje úžasný zážitek z provádění leteckých akrobacií a učí základní pojmy o fyzikálních vlastnostech, jakož i o vzdušném prostoru.

Specifikace:
Velikost: 14 x 14 x 4 cm
Doba letu: 7 - 10 minut
Napájení: dobíjecí baterie 380 mAh
Dosah: do 100 m
Kamera: VGA
Gyroskop: 6-osí
Frekvence: 2,4 GHz

Vlastnosti:
- letecké akrobacie
- dobíjecí baterie pro dron (v balení)
- 7-10 minut letu na jednom nabití
- jednoduchá kalibrace
- LED diody
- tři rychlostní režimy (pro méně a více pokročilé uživatele)

Obsah balení:
- náhradní vrtule
- dobíjecí baterie pro dron
- nabíjecí USB kabel
- návod k použití
- ovladač ve tvaru gamepadu

ParametrHodnota
Sport a zdraví kompatibilníAno
Možnost nahráváníAno